Ціль будь-якого бізнесу – збільшити прибуток і знизити витрати. І кожен підприємець має на меті якомога краще виконати обидва ці пункти. Свого часу і Раян Гувер – Співзасновник та Генеральний директор відомої американської платформи для обговорення та підтримки стартапів Product Hunt – теж шукав рішення, які значно спростять життя бізнесменів-початківців. Саме так на початку 2010-х років і з’явилося абсолютно нове, революційне рішення на ринку IT – no-code.
В чому ж особливість no–code?
Якщо говорити про визначення, то no-code – це альтернативний метод розробки з інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом, що не потребує використання класичних мов програмування та створення коду для отримання кінцевого продукту. А отже тепер створити необхідну програму та автоматизувати певні бізнес-процеси може практично кожен – достатньо лише трохи бажання та часу. Такий підхід значно розширює можливості користувачів, прискорюючи створення інновацій.
Якщо говорити зовсім загально, то no-code розробку можна розділити на три основні напрямки:
В чому перевага no–code рішень?
No-code програмування з’явилося завдяки постійному розвитку технологій та збільшенню попиту на мобільні та веб-додатки. У минулому їх створення було доступне тільки технічно підготовленим людям, які мали фундаментальні знання в галузі програмування.
Однак, розвиток no-code технологій та поява пов’язаних із ними інструментів, відкрила можливість створення програм майже для всіх. Тепер навіть найменший бізнес, з мінімальним бюджетом, може дозволити собі сучасні, інноваційні рішення і значно збільшити прибуток завдяки ним.
Сьогодні no-code програмування використовується у різних галузях, включаючи бізнес, освіту, охорону здоров’я тощо. Завдяки цьому люди можуть створювати додатки, які допомагають вирішувати соціальні проблеми, покращують якість життя і підвищують ефективність бізнесу.
Для кого створені no–code рішення?
Звісно ж, немає якихось чітких критеріїв та обмежень. Як вже сказано вище, скористатися інструментами на основі no-code може кожен, хто має таке бажання. Проте найбільш ефективними вони будуть для діджитал фахівців: рекрутерів, продакт-менеджерів, маркетологів тощо.
No-code також особливо корисний підприємцям, адже його використання не передбачає спеціального фахівця у штаті. За допомогою no-code конструкторів можна створювати сайти та додатки для продажу товарів та послуг і навіть самому налаштувати інтерфейс, завантажити картинки й товари.
Кожна категорія користувачів шукає в інструментах щось для себе:
Що ж у підсумку?
Звісно, no-code – це не панацея від усіх проблем, які виникають у бізнесу. І, чесно кажучи, таке рішення не передбачає повної відмови від класичного програмування, адже існують галузі, де без останнього просто не обійтися. Проте no-code розробка є потужним інструментом для прискорення процесу створення застосунків, скорочення витрат і поліпшення комунікації між бізнес-користувачами та розробниками. Цей підхід дає змогу компаніям швидко реагувати на зміни в ринкових умовах і досягати успіху у світі технологій, що швидко розвиваються.
Low-code і no-code – два підходи до розроблення застосунків, які дають змогу створювати програмне забезпечення без необхідності писати код. Обидва вони прискорюють процес розробки та роблять його доступним для широкого кола фахівців. Тому low/no-code разом з графічними інтерфейсами та конфігураційними інструментами, які вони пропонують – привабливий вибір для бізнес-користувачів, які хочуть створювати застосунки для своїх […]
Сучасна епоха цифрових технологій приносить із собою безліч інновацій і змін у різних галузях, включаючи розробку програмного забезпечення. Однією з найактуальніших тенденцій у світі програмування є citizen-розробники. Хто це, як вони впливають на IT-сферу і що можна очікувати від них у майбутньому? Про це ми поговоримо далі. Хто такі citizen-розробники Citizen-розробники – це термін, який […]
Сьогодні власникам бізнесу необхідно бути в курсі останніх трендів, щоб залишатися конкурентоспроможним на ринку. Одним із таких трендів є low/no-code розробка. Low/no-code технології – це сучасний підхід до розробки застосунків, завдяки якому для створення програмного забезпечення не потрібно писати код або він потрібен у малій кількості. Натомість розробники використовують візуальні інструменти та готові блоки, щоб […]
Лінк для входу та нагадування будуть надіслані на вашу електронну пошту